Boys U12 – U14 100M

Raja Babu

North East Delhi

Aman Khokhar

Etawah-Uttar Pradesh

Ajay Rawat

New Delhi-Delhi

Boys U12 – U14 600M

Shiv Chauhan

North Delhi-Delhi

Shyam Milan Bin

Varanasi-Uttar Pradesh

Thakor Virsang

Kheda-Gujarat

Boys U12 – U14 High Jump

Abhisek Lagardo

Sepahijala- Telegana

Aryan Vijay Dutt Thapliyai

Chamoli-Uttarakhand

Parashuram

Gulbarga-Karnataka

Boys U12 – U14 Long Jump

Roushan Kumar

Jamui-Bihar

Avinash Kumar

Patna-Bihar

Abhishek Kumar

Sheikhpura-Bihar

Boys U12 – U14 Shotput

S Ebenezer

Thanjavur- Uttar Pradesh

Rupak Bodak

Howrah- West Bengal

Aditya Kushwaha

Allahabad- Uttar Pradesh

Girls U12 – U14 100M

Srushti Chetty

Mumbai Suburb- Maharashtra

Neole Anna

Budaa-Karnataka

Sharun Maria

Nilgris-Tamil Nadu

Girls U12 – U14 600M

Ashakiran

Ranchi-Jharkhand

KU Bushra Khan

Bhopal- Madhya Pradesh

Antima Pal

Sultanpur- Uttar Pradesh

Girls U12 – U14 High Jump

Spoorthy K C

Budaa-Karnataka

Parmar Bhumi

Kheda-Gujarat

Samriddhi Katiyar

Kanpur-Uttar Pradesh

Girls U12 – U14 High Jump

Spoorthy K C

Budaa-Karnataka

Parmar Bhumi

Kheda-Gujarat

Samriddhi Katiyar

Kanpur-Uttar Pradesh

Girls U12 – U14 Long Jump

Bhavika Chandru

Budaa-Karnataka

G Lakshmi

Vizianagaram-Andhra Pradesh

Neha Parvin

North Parganas- West Bengal

Boys U12 – U14 100M

Dhiraj Kumar Pahadi

Dhanbad- Jharkhand

Mukesh Kumar

Hazaribagh-Jharkhand

Ravi Kushwaha

Gorakhpur- Uttar Pradesh

Boys 12-14 600m

Adarsh Kumar Maurya

SEONI- Madhya Pradesh

B Vinod Kumar

Jayashankar- Telegana

Surendra Khara

Malkangiri-Odisha

Boys 12-14 High Jump

Aaditya Raghuwanshi

Indore-Madhya Pradesh

Deepanshu

Sonipat-Haryana

Yaaravarapu Karthik

Prakasam-Andhra Pradesh

Boys 12-14 Long Jump

Avinash Kumar

Bhopal-Madhya Pradesh

Sangam Shahni

Varanasi- Uttar Pradesh

Amit singh

Moradabad-Uttar Pradesh

Boys12-14 Shotput

Haresh

HATHRAS- Uttar Pradesh

Aditya Kushwaha

Allahabad-Uttar Pradesh

Anurag Singh Kaler

Amroha-Uttar Pradesh

Boys 15-16 100m

Joy Alexis R

Kanchipuram-Tamil Nadu

Aditya Kumar Singh

Thiruvananthapuram-Kerala

Ayush Raikhy

South- Chandigarh

Boys 15-16 200m

Aniket Chowdhary

Hyderabad-Telegana

Aniket Chowdhary

Hyderabad-Telegana

Aniket Chowdhary

Hyderabad-Telegana

Boys 15-16 400m

Rohan Bawariya

Bhopa-Madhya Pradesh

Huzaifa Qaisar

Gaya-Bihar

Vijay Kashyap

Saharanpur-Uttar Pradesh

Boys 15-16 100m Hurdles

Raktim Mohan

Guwahati- Assam

Mohamed Anas

Cuddalore- Tamil Nadu

Mohamed Saad

Cuddalore- Tamil Nadu

Boys 15-16 High Jump

Sandeep Kumar

Unnao-Uttar Pradesh

Kushal Mohite

Satara- Maharshtra

Kaushik Jahav

Botad- Gujarat

Boys 15-16 Long Jump

Sohail Akhtar

Seoni-Madhya Pradesh

Amitra Ghosh

Chandernagore-West Bengal

Vipin Yadav

Ballia- Uttar Pradesh

Boys 15-16 Shotput

Jaidev Dikka

North West Delhi-Delhi

Manvendra Singh

Seoni-Madhya Pradesh

Jitender Kumar

Varanasi- Uttar Pradesh

Boys 15-16 Discus Throw

Mohd Affan

Seoni-Madhya Pradesh

Shyam Chaudhary

Mathura-Uttar Pradesh

Ajay Sharma

Sonipat-Haryana

Boys 15-16 Javelin Throw

Vivek Kumar

Seoni-Madhya Pradesh

Ravi Tanwar

Hisar-Haryana

Arbaj Khan

Pratapgarh-Uttar Pradesh

Girs 12-14 100m

Sakshi Chavan

Aurangabad-Maharashtra

Aishwarya More

Nasik-Maharashtra

Siya Sawant

Mumbai Suburb- Maharashtra

Girls 12-14 600m

Asha Kiran Barla

Ranchi-Jharkhand

Moumita Roy

North 24Parganas- West Bengal

Ekta Dey

Bhopal-Maharashtra

Girls 12-14 High Jump

Sana Shetty

Mumbai Suburb-Maharashtra

Maitri Pimple

Bombai City-Maharashtra

Samiksha Adasule

Kolhapur-Maharashtra

Girls 12-14 Long Jump

Lakshanya S N

Cuddalore-Tamil Nadu

Prathiksha Yamuna A

Kanchipuram- Tamil Nadu

Lakshanya S N

PASCHIM MIDNAPUR- West Bengal

Girls 12-14 Shot Put

Bharti Bharti

Ambala-Haryana

Vidhi Singh

GB Nagar- Uttar Pradesh

Sakshi Panwar

Satara- Maharashtra

Girls 15-16 200m

Sharon Maria R J

Nilgris- Tamil Nadu

Shivani P

Chennai- Tamil Nadu

Atreshryee Sarkar

North 24Parganas- West Bengal

Girls 15-16 400m

Sirisha M

Srikakulam-Andhra Pradesh

Madumita Ray

Alipurduar-West Bengal

Nandhini Agasara

Medchal- Telegana

Girls 15-16 1000m

Sneha Malik.

Rohtak- Haryana

Shraddha Hake

Solapur-Maharahtra

Bhagya Lakshmi

Nagakurnool-Telegana

Girls 15-16 100m Hurdles

Rithika R

Dakshina Kannada-Karnataka

Chidharaboyina Sree

Hyderabad-Telegana

Atchaya s

Tiruvarur-Tamil Nadu

Girls 15-16 High Jump

Aparna Ghosh

North24Parganas-West Bengal